نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Zero-G Deep House لوپ و سمپل و پریست دیپ هوس

Zero-G Deep House

Zero-G Deep House

(AIFF, EXS, HALION, REX2, SXT, WAV, KONTAKT)

توضیحات: Deep House یک کتابخانه جدید از کیت های ساختمانی است ، که برای تولید کنندگان خانه های عمیق ایده آل  و برای هر کسی که سبک ایجاد می کند ، از پروگرسیو گرفته تا Chillout قابل استفاده میباشد.

محتوا
35 کیت شامل 35 کیت ساخت جدید کاملاً جدید و دارای تعداد زیادی حلقه و یک نمونه شات در هر دو نسخه آنالوگ و پردازش شده ، 35 کیت شامل طیف گسترده ای از شیارهای دیپ هوس ، بیسهای سنگین و بیسلاین های دیپ هوس ، که آنالوگ است. آکوردهای احساسی ، آوازهای عمیق در خانه ، FX و موارد دیگر – طراحی شده اند تا فوراً در پروژه شما قرار بگیرند.

در ادامه با Freevst – دانلود – وی اس تی – پلاگین – لوپ و سمپل فیری وی اس تی ( دانلود – وی اس تی – پلاگین – لوپ و سمپل ) با پکیج لوپ و سمپل بهمراه پریست AIFF, EXS, HALION, REX2, SXT, WAV, KONTAKT دموی صوتی و دیگر مشخصات همراه شوید .

Zero-G Deep House


این پکیج لوپ و سمپل ملودیک با صداهای پاک و خالص برای تولیدکنندگان متفکر پیش می رود.

این کتابخانه بر قابلیت استفاده و ادغام متمرکز است. این مجموعه نمونه به خوبی با طیف گسترده ای از ژانرها از جمله Deep House ، Progressive House ، Funky House ، Chicago House ، Old School و بسیاری دیگر ساخته شده است و به طرز ماهرانه ای تولید شده و به تصویب رسیده است.

همه نمونه ها از قبل پاک شده اند و 100٪ اصلی و رایگان از حق امتیاز برای استفاده موسیقی شما بدون هیچ گونه مجوز اضافی هستند!
شامل می شود:
– 900 پرونده WAV اسید شده
– 900 حلقه اپل AIFF
– 590 حلقه بازیافت Rex2
– 35 ساز کنتاکت
– 35 ساز EXS24
– 35 ساز HALion
– 35 ابزار NN-XT

Description : Deep House is a new library of building kits,
which is ideal for manufacturers of deep houses and is mandatory
for anyone who creates styles, ranging from techno to Chillout!

دیدگاهتان را بنویسید