نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ValhallaDP – bundle 2019 پکیج پلاگین مسترینگ

ValhallaDP - bundle 2019

ValhallaDP – bundle 2019

Valhalla DSP پلاگین های تأخیری دیجیتال Delay و Reverb  آنالوگ را برای نوازندگان ، مهندسان و دیگر هنرمندان صوتی خلاق ایجاد می کند.

ValhallaDelay v1.1.2
ابزار تأخیر Valhalla Delay  کلاسیک و مدرن و اکو میباشد. نوار اکو ، BBD ، دیجیتال کلاسیک و … ValhallaDelay با ارائه سبک های منحصر به فرد Ratio و Quad تاخیر بی نظیر ، حالت Ghost (که تغییر فرکانس را اضافه می کند) و یک بخش انتشار قدرتمند که می تواند هر چیزی را از مداحهای آغشته به گرفته تا Reverbs اثیری ایجاد کند ، آنها را در ابعاد جدید گسترش می دهد. کنترل های زیادی را با ValhallaDelay تنظیم کنید!

ValhallaVintageVerb v2.0.2

ValhallaVintageVerb یک پلاگین Reverb postmodern است ، با الهام از Reverbs دیجیتال سخت افزار کلاسیک دهه 1970 و 1980.

در ادامه مطلب با فیری وی اس تی با پلاگین های مسترینگ ValhallaDP – bundle 2019 همراه شوید .

ValhallaDP – bundle 2019

ValhallaRoom v1.5.1
ValhallaRoom یک Reverb الگوریتمی استریو همه کاره و واقعی است. این دوازده الگوریتم Reverberation اصلی (از جمله آخرین حالت Reverb Dark (Nostromo ، Narcissus ، Sulaco و LV-426)) دارد و طیف گسترده ای از صداهای Reverberation طبیعی را تولید می کند. صداها از محیط و اتاق های تنگ ، از طریق صداهای سنتی سالن و صفحه ، تا همه جا تا فضاهای مدوله شده وسیع متغیر است. طراحی الگوریتم تحت تأثیر برخی از جعبه های شبیه سازی اتاق “کلاسیک” و همچنین تئوری مدرن هنر قرار گرفته است.

ValhallaRoom از منظر روانشناختی طراحی شده است. به جای ایجاد یک مدل فیزیکی ساده از یک فضای فیزیکی ساده ، VRoom انرژی صوتی اولیه و دیر هنگام تولید می کند که نشانه های مکانی و فاز مورد نیاز برای ایجاد یک فضای اتاق “ایده آل” را فراهم می کند.

ValhallaPlate v1.5.0
ValhallaPlate الگوریتمی در صداگذاری صفحه کلاسیک است. دوازده الگوریتم اصلی صدا و رفتار Reverbs صفحه فولادی دنیای واقعی را تقلید می کنند و صدا را به ابعادی می گیرند که صفحات فیزیکی نمی توانند لمس کنند. اکنون به نسخه 1.5.0 به روز شده است!

و پلاگین های دیگر از جمله

ValhallaShimmer v1.0.4

ValhallaÜberMod v1.0.2.6

ValhallaSpaceModulator v1.0.7

ValhallaSpaceModulator

ValhallaFreqEcho v1.0.5

آموزش : ( دانلود غیر فعال میباشد ) و جهت فایل ها نیاز به دانلود لینک دانلود غیر فعال میباشد . میباشد .

– Download

Size : 12mb

متسفانه لینک دانلود توسط ادمین غیر فعال شده است جهت دانلود فایل ها از منوی بالای سایت اقدام فرمایید

آموزش رایگان : جهت رایگان از فیری وی اس تی باید دو بار کد کپچا Captcha را درون کادر مورد نظر وارد کرده و فایلتان را با لینک مستقیم با قابلیت Resume کنید .

دیدگاهتان را بنویسید