نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Sample Magic White Label Progressive Chill WAV MiDi لوپ و سمپل

Sample.Magic White Label Progressive.Chill

Sample.Magic White Label Progressive.Chill

این پکیج لوپ و سمپل سبک پروگرسیو چیل Progressive Chill صداهای این سبک رو به رشد را به با کفیت بسیار بالا عرضه کرده است . مجهز به 450 مگابایت گرفته شده از بهترین سینتی سایزر و تجهیزات سخت افزاری  ، Progressive Chill یک پکیج صدای عالی ، ایده آل برای تولیدات ژانر دیپ هوس چیل اوت و سبک های مشابه میباشد . کلیه پرونده ها با MIDI همراه فایل ویو جدا و به طور موقت مستر شده اند  تا بتوانند یک ابزار تولید همه کاره موسیقی الکترونیکی برای تولیدکنندی در این سبک تبدیل شود ارائه دهند.

این پکیج دارای بیس لاین ها  زیبا سینت ها ملودی ها درام هیت درام لوپ FX وات شات و لوپ atmosphere loops و تمامی اجزا برای ساخت موزیک Deep House و چیل میباشد . میدی های موجود در این بسته براحتی شخصی سازی می شوند و میتوانید ایده خود را با گوش دادن به ملودی ها با چیزی که تو ذهنتون میباشد یکی کنید و به شکل دلخواه تغیرش دهید . اگه به  این سبک علاقه دارید به هیچ عنوان این پکیج لوپ و سمپل را از دست ندهید .

در ادامه مطلب با فیری وی اس تی با لوپ و سمپل سبک پروگرسیو چیل Progressive Chill به همراه دموی صوتی از Soundcloud همراه شوید .

Sample.Magic White Label Progressive.Chill


نکته : دموی صوتی فقط مربوط به قسمت درام این مجموعه میباشد .

Bass Loops

synth Loops

FX Loops

Drum Loops

And More … In Midi & Wav

345 x 24-bit WAV files
81 x MIDI files

Drum Hits:

 18 x Hats
24 x Kicks
12 x Percussion
7 x Rides
19 x Snares

Blissful, euphoric and sublime: Progressive Chill explores the sounds of a progressive house, combined with the serene chillout trends. Equipped with 450 MB + evolving tunes and sun-drenched synthesizers, the Progressive Chill provides an excellent sound palette, ideal for cross-genre productions. All files are keyed and temporarily labeled with associated MIDI to offer a versatile electronic music production toolkit .for the visionary producer

دانلود لوپ و سمپل

دیدگاهتان را بنویسید