نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Polyverse Music Bundle 2019 x86 x64 پلاگین های قدرتمند Infected Mushroom

دانلود وی اس تی پلاگین Polyverse Music Bundle

Polyverse Music Bundle

Infected Mushroom جز یکی از بهترین های دنیای موسیقی الکترونیک در سبک PSY و Glich Hop میباشد . در این پکیج به پنچ تا از بهترین پلاگین های ساخته شده توسط Infected Mushroom دست پیدا خواهید کرد .

از جمله پلاگین قدرت مند

Infected Mushroom Manipulator v1.0.3 ابزار قدرتمند پیچ و تغیر صدا به حالت نازک و کلفت صداهای وکال ترسناک و خنده دار و بسیار افکت های جذاب و دسترسی به تمامی پارامتر ها برای تغیر صدا با منوی کاربردی آسان دست پیدا خواهید کرد .

Infected Mushroom Gatekeeper v1.2 – exact modulation of volume ابزار کات کردن Edge مدولاسیون حجم صدا میباشد . Gatekeeper با قابلیت انتقال سریع و مجهز به یک الگوریتم یکدست کردن متغیرها بصورت منحصر به فرد ، در حالی که تمیز کردن و صدای تمیز خروجی را بصوتر عالی انجام خواهد داد ، می تواند کیک های سریع و متوالی را تنظیم کند. با ابتدایی ترین و در عین حال تاثیر گذارترین.

در ادامه با Freevst – دانلود – وی اس تی – پلاگین – لوپ و سمپل فیری وی اس تی ( دانلود – وی اس تی – پلاگین – لوپ و سمپل ) با دیگر مشخصات این پکیج رایگان دموی صوتی و پلاگین های Infected Mushroom Polyverse Music Bundle 2019 همراه شوید .

Polyverse Music Bundle

Infected Mushroom I Wish v1.0.1 – freezer of tone : این امکان را به شما می دهد تا هر صدایی را ضبط کنید – یک ضبط صوتی ، یک درام بسیار شلوغ ، و فوراً آن را به موقع مسدود کنید.  پس زمینه می تواند دستکاری و تعدیل شود تا جلوه ها و صداهایی ساخت ذهن بسیار موزیکال ایجاد کند که تاکنون شنیده نشده است!
آیا  یک سینت سایزر است؟ آیا این یک اثر است؟ هر دو گزینه درست میباشد !

همچنین دو پلاگین دیگر  Comet v1.0 – magnificent, universal reverb پلاگین ریورب قدرتمند و Infected Mushroom Wider v1. 0 – free stereo expander برای وایت کردن صدا موجود میباشد .

به هیچ عنوان این پلاگین های قدرت مند رو از دست ندید .

Polyverse Music Bundle includes three innovative and two free Polyverse plugins
.offering a complete set of advanced tools for creating, shaping and playing audio

 Comet v1.0 – magnificent, universal reverb
Infected Mushroom Gatekeeper v1.2 – exact modulation of volume
Infected Mushroom I Wish v1.0.1 – freezer of tone
Infected Mushroom Manipulator v1.0.3 – extreme vocal converter
Infected Mushroom Wider v1. 0 – free stereo expander

 

دیدگاهتان را بنویسید