نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Origin Sound – Raw Beats WAV لوپ درام اجرای زنده

Origin Sound - Raw Beats

Origin Sound – Raw Beats

Origin Sound مفتخر است با ارائه جدیدترین نمونه نمونه Raw Beats ، مجموعه عظیمی از لوپ های درام اجرای زنده با تمپو 67-160 BPM مناسب برای تمامی سبک ها ، این درام های شکسته نه تنها به طیف گسترده ای از تم ها لمس می کنند ، بلکه شامل مجموعه ای متنوع از سبک ها و بافت ها هستند.

در حفر کردن در حلقه های درام ، دو نفری وجود ندارند که یکسان باشند. دستیابی به اصالت سازگار هنگام ایجاد چنین محصول طاقچه ای می تواند دشوار باشد ، اما تیم ما موفق شده است ساعت های دلخراشی را صرف اطمینان از هرگونه ایده جدا کند.

این صداها از حلقه هایی است که با شیکرهای رودخانه ای سرسبز ، ضربانهای کلاسیک هیپ هاپ با شیارهای مستقیم ، کیک های مست و فوق العاده وینکی ، چهار در ویب دیسکوهای کف ، خلاقیتهای فوق العاده سرگرم کننده ، همه راه تا چند درام و باس موارد اضافی اگرچه این حلقه ها ممکن است.

در ادامه با Freevst – دانلود – وی اس تی – پلاگین – لوپ و سمپل فیری وی اس تی ( دانلود – وی اس تی – پلاگین – لوپ و سمپل ) با لوپ و سمپل درام دموی تصویری و دیگر مشخصات همراه شوید .

Origin Sound – Raw Beats

هر یک با یک ژانر و BPM همراه باشد که باعث ایجاد روحیه و سبک خاصی می شود ، اما به راحتی می توان در هر ژانر قابل تصور مجدداً مجدداً مورد استفاده قرار گرفت. برخی از حلقه ها شیارهای مشهور را از امثال تندرکات ، کندریک لامار و جی دلا و موارد دیگر ذکر می کنند.

جدای از قسمت اصلی پوشه که از حلقه های کیک تشکیل شده است ، Raw Beats همچنین تعداد کمی از بازدیدهای درام انتخاب شده را در خود جای می دهد. اگرچه این پوشه کوچک است و در کل حاوی 20 عکس است ،

اما هرکدام به سمت کمال طراحی شده اند. هیچ کرک غیرضروری وجود ندارد ،

فقط محتوای بالای قفسه بالا. علاوه بر این انتخاب زیبا از درام بازدید ، پوشه حلقه موسیقی جایزه نیز وجود دارد. این پوشه مملو از پیشرفت های بد بو و روحانی است و شامل همه باس ها ، گیتارها ، سرب ها و آوازهای موجود در مسیر نسخه ی نمایشی برای بسته است.

Raw Beats ترکیبی کاملی از تولید مدرن پانچ را همراه با ریتم های

حرفه ای انجام می دهد ، نادری در دنیای بسته های نمونه متمرکز درام. خودتان صداها را حفر کنید و بگذارید الهام بخش چرخ را بگیرد.

Origin Sound – Raw Beats

Origin Sound is proud to present its

latest set of Raw Beats samples,

a huge collection of live drum loops. Starting at 67-160 beats per

minute, these drum breaks not only affect a wide range of tempo,

but also contain a diverse set of styles and textures.

Raw Beats is the perfect mix of modern, powerful production

with expertly performed rhythms, a rarity in the world of drum samples.

Immerse yourself in the sounds yourself and let the inspiration capture you.

• 91 drum loops
• 20 drum hits
• 11 bonus music loops

دیدگاهتان را بنویسید