نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

OCTVE.CO – Ammo Vol 1.2.3 For Xfer Serum پکیج پریست سرم + Wav

OCTVE.CO - Ammo Vol

OCTVE.CO – Ammo Vol

این پکیج برای سینتی سایزر سرم توانسته بود در دو سری قبل پریست های زیاد و پرطرفداری برای این سینتی سایزر بسازد که هم اکنون آخرین نسخه 3 منتشر شده است فیری وی اس تی این پکیج و دو نسخه قبلی را جمع آوری کرده و آماده میباشند.

در این پکیج پریست با کیفیت و قدرتمند اجزا مناسب برای ساخت موزیک الکترونیک سینت درام اف اکس آرپج و تمامی قسمت ها در سه مجموعه برای سبک های Dubstep Trap Electro House و غیره فراهم میباشد .

با این سه پکیج پریست و لوپ و سمپل سرم Serum خود را مجهز به یک بانک صدا با صدها پریست با کیفیت از پیش تنظیم شده تبدیل کنید .

چه کسی این ایستگاه از پیش تنظیم شده را طراحی کرده است؟ تیمی از 4 طراح صدا که رکورد های بی شماری را در برچسب های اصلی مانند .. Dim Mak ، Buygore و Elysian Records منتشر کرده اند .

در ادامه با Freevst – دانلود – وی اس تی – پلاگین – لوپ و سمپل پریست برای سینتی سایزر Serum بهمراه فایل های Wav جدا گانه بهمراه دمو صوتی و رایگان با فیری وی اس تی همراه شوید .

OCTVE.CO – Ammo Vol

With success Ammo Vol. 1 and 2 – we improved the quality of samples and presets for Serum.

Ammo is the perfect Serum bank to take your dubstep / hybrid / trap to a whole new level. You’ll get over 70 Serum presets, ranging from bass, leads, effects, placks, and more. In addition to this, the FAT 1100+ drum kit is suitable for these crazy presets.

Who designed these presets? A team of 4 sound designers who have released numerous records on major labels such as .. Dim Mak, Buygore and Elysian Records. Buy your copy now!

Pack Description 1100+ Samples, presets, and many more ..

دیدگاهتان را بنویسید