نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

LVC Audio Limited MAX x86 x64 پلاگین لیمیتر

LVC Audio Limited MAX

LVC Audio Limited MAX

AX یک محدود کننده تخصصی است که برای حرکت پایانی میکس نهایی یا مسترینگ نهایی مناسب است. Limited-MAX بصورت پویا چندین الگوریتم محدودیت منحصر به فرد را ترکیب کرده تا محدودیت شفافی را برای همه منابع صوتی فراهم کند.

Limited-MAX قادر است سطح قابل توجهی از فشار / محدودیت را بدون ایجاد سهولت اعوجاج شنیدنی ایجاد کند.

Limited-MAX بسیار قابل تنظیم و مناسب برای طیف گسترده ای از منابع موسیقی است. Limited-MAX تمام جنبه های یک الگوریتم محدودیت چند پردازنده را آشکار می کند. این به کاربر اجازه می دهد تا مرتباً بهترین صدا را از تعداد زیادی گزینه انتخاب کند ، و نه از چندین الگوریتم. از دیگر ویژگی های آن می توان به کنترل های استاندارد حمله و رهاسازی ، کنترل های قابل تنظیم در جلو ، اتصال استریوی قابل تنظیم و یک سبک کنترل متغیر اشاره کرد که باعث تغییر صدا و شکل منحنی فشرده سازی محدود کننده می شود.

علاوه بر این ، Limited-MAX شامل یک فیلتر DC قابل انتخاب و کنترل های کامل تفریق ، با انتخاب فیلتر مورد نظر است.

در ادامه با Freevst – دانلود – وی اس تی – پلاگین – لوپ و سمپل فیری وی اس تی با پلاگین لیمیتر همراه شوید .

LVC Audio Limited MAX

Limited-MAX همچنین بسیاری از ویژگی های استاندارد LVC-Audio را ایجاد می کند. نمایشگر خروجی بصری و نمایش تاریخچه شکل موج را می توان بین نمای معمولی و پارامترهای K-Metering (K-20 ، K-14 و K-12) تغییر داد. متر ثانویه قابل انتخاب می تواند اصلاح شود تا نمایش میزان کاهش استاندارد از محدود کننده ، اندازه گیری ورودی ، قله بین نمونه ها (ISP) یا میزان اعوجاج تخمین زده شده را نشان دهد. Limited-MAX همچنین برای انتخاب حداکثر دقت ، از انتخاب اندازه خطی 2x ، 4x یا 8x استفاده می کند.

Limited-MAX is a specialized limiter suitable for final mixing or mastering. Limited-MAX dynamically combines several unique restriction algorithms to provide a transparent restriction for all audio sources. Limited-MAX is capable of significant levels of compression / limitation without inadvertently creating an excessive amount of audible distortion.

دیدگاهتان را بنویسید