نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

iZotope Ozone Advanced 9 0 2 آخرین نسخه

دانلود وی اس تی پلاگین iZotope Ozone Advanced 9

iZotope Ozone Advanced 9

iZotope Ozone آخرین نسخه پلاگین مسترینگ یک برنامه کامل و کاربردی است که با اطمینان می توان یک سیستم مسترینگ در اختیار شما قرار داد . در یک پلاگین یکپارچه ، تمام ابزارهای لازم جمع آوری شده است که برای پردازش بر روی تمامی سبک ها قابل استفاده میباشند . iZotope ازن گزینه ای ایده آل است که صدا های کاملاً خلاقانه و بی نقص را در اختیار همه نوازندگان قرار می دهد. با استفاده از چنین ابزار کاربردی ، می توانید به سرعت و به طور مؤثر پردازش بر هر نوع موسیقی را انجام دهید ، آن را به بهترین شکل تنظیم کنید و صدای آن را با کیفیت تر ، بی نقص تر و منحصر به فرد تر کنید.

این پلاگین تمام قسمت های مورد نیاز جهت مسترینگ کمپرسور اکولایزر چند بانده ریورب لیمیتر و هر آنچه نیاز پیدا خواهید کرد در اختیار شما گذشته علاوه بر این دارای تنظیمات خودکار از پیش تعین شده بسیاری نیز میباشد .

در ادامه مطلب با پلاگین آخرین نسخه ایزوتپ با نصب آسان با فیری وی اس تی همراه باشید .

iZotope Ozone Advanced 9

 Master Assistant can add modern or vintage vibes and help you get the right loudness for streaming.

The new Match EQ module can give you a custom EQ curve taken from your favorite reference tracks.

Tonal Balance Control helps keep frequencies in line

letting you talk to iZotope plug-ins to fix issues accross your session.

Get your music ready for primetime in today’s world of streaming audio. Set intelligent loudness targets to prevent your music from being turned down by a streaming platform with Master Assistant and Maximizer. Use CODEC Preview mode in Ozone 9 Advanced to hear your music translated to MP3 or AAC. Upload a reference track to Tonal Balance Control, Master Assistant, or EQ Match, and ensure your music stacks up against the competition. Create with confidence knowing your music will sound great in any format!

آپدیت : بروز رسانی به نسخه 9.0.2 نصب آسان EXE, VST, VST3, AAX x64 

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید