نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Devious Machines Pitch Monster V.1 پلاگین پیچ (تغیر صدای وکال )

Devious Machines Pitch Monster

Devious Machines Pitch Monster

پلاگین پیچ Pitch : در زیر نمای بیرونی Pitch Monster یک هیولا مطلق وجود دارد ، قادر به ایجاد 64 افکت صدا است که صدای جنون را تحریف می کند. آوازهای انفرادی را به یک ملودی زیبای کر یا ربات تبدیل کنید. وکال را به یک ارکستر یا صدای آشنای خود تبدیل کرده و به لرزش های تند و تیز ، با کیفیت عالی آماده استفاده برای کاربران فیری وی اس تی می باشد .

به لطف صدای بلندگوهای سازنده گرانول ، فرم دهنده و رباتیک ، Pitch Monster بسیار فراتر از پلاگین های مشابه میباشد.

کنترل MIDI در زمان واقعی ، زمان تاخیر کم و چند زبانه 8 صوت این معنی است که این پلاگین را می توان به عنوان ابزار پخش کرد.

کارکردهای تغییر زمین و زمان و تصادفی کردن صداهای معمولی را به خارق العاده شکل تبدیل می کند ، در حالی که تغییر شدید فرم ها نه تنها می تواند جنسیت صدا را تغییر دهد بلکه آن را به صورت کاملاً متفاوت و البته با کیفیت تبدیل می کند !

در ادامه مطلب با فیری وی اس تی با پلاگین پیچ Pitch و مشخصات دیگر این پلاگین همراه شوید .

Devious Machines Pitch Monster

Under the streamlined exterior of Pitch Monster is an absolute monster, capable of 64 voices distorting the sound of madness. Turn solo vocals into a beautiful chorus or robot melody; turn monosynthesis into an orchestra or your own familiar voice into the rumbling vibrations of Thor, the God of thunder.

Thanks to its granular, formant and robotic vocoders, the Pitch Monster goes far beyond the usual pitch shift. Real-time MIDI control, low latency and 8-voice polyphony mean it can be played as an instrument.

The functions of changing the pitch and time and randomization turn ordinary sounds into fantastic

دیدگاهتان را بنویسید