نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Cymatics – Gems Melody Bundle MIDI, WAV میدی و ویو ترپ

Cymatics – Gems Melody Bundle دانلود

Cymatics – Gems Melody Bundle

این پکیج شامل سه پکیج لوپ و سمپل Trap , Melodi  Lofi میباشد که هم بصورت میدی و هم ویو هستن پکیج کامل برای دوستداران ترپ و رپ و هیپ هاپ واضح است که موسیقی ترپ یکی از بزرگترین ژانرهای فرعی در هیپ هاپ مدرن است. اما وقتی نوبت به ایجاد موج خود می رسد ، پیدا کردن ملودی های صدایی اصلی برای ضربات ترپ شما می تواند کمی دشوار باشد …
به همین دلیل است که ما این مجموعه را با هم قرار داده ایم ، با وجود یک کتابخانه گسترده 100+ نمونه سبک مختلف برای ساختن آنها ، ضربان شما تضمین می شود که ایستادگی کند! بهترین قسمت این است که با پردازش صوتی ، گودبرداری و امکان برش نمونه ها…
… شما می توانید صدها آهنگ مختلف از تنها یک حلقه ایجاد کنید. بنابراین اگر به دنبال افزایش صدای خود و ایجاد بازدید هستید ، مجموعه Gems Trap همان چیزی است که شما نیاز دارید!

در ادامه با Freevst – دانلود – وی اس تی – پلاگین – لوپ و سمپل فیری وی اس تی ( دانلود – وی اس تی – پلاگین – لوپ و سمپل ) با لوپ و سمپل ترپ همراه شوید .

Cymatics – Gems Melody Bundle

مجموعه قیمتی Lofi  آهنگ های lofi خود را به سطح بعدی برسانید!
از روزهای اول نمونه گیری آنالوگ هیپ هاپ همیشه موثرترین روش برای ایجاد گرما و شخصیت به موسیقی بوده است …
ما به شدت روی آنچه که یک آهنگ را بی موقع می کند متمرکز شده ایم و با این بسته ، خودتان موسیقی را می آفرینید که چیزی خاص از آن نباشد!
این مجموعه با داشتن کتابخانه ای از نمونه هایی که به نظر می رسد

مستقیم از یک حفره جعبه ای بیرون آمده است ، اگر به دنبال ایجاد صدای بی موقع Lofi هستید ، این مجموعه علاوه بر ایده آل برای زرادخانه صدا شماست.

سنگهای جلد 3 – ملودی های نوستالژیک – 40

هنرمندانی مانند SwuM ، Mac Demarco و Clams Casino نمونه های کاملی از این امر هستند ، زیرا موسیقی شما را به مکان یا زمان خاصی در سرتان می برد.
این احساس خاص دقیقاً همان چیزی است که ما می خواهیم با ملودی های موجود در این مجموعه هدایت شویم.
مجموعه نوستالژیک ما مملو از تعداد زیادی حلقه سبک مختلف برای شماست که می توانید تقریباً در مورد هر کلید انتخاب کنید ، بنابراین شما هیچ مشکلی برای یافتن پرشکوه مناسب مورد نظر خود ندارید.

دانلود

لینک غیر مستقیم کاربران رایگان

دیدگاهتان را بنویسید